HAKKIMIZDA

İKİNCİ EVİNİZ...

İzmir Park, İzmir’in kalbinde, Konak, Şirinyer, Hatay yerleşim alanlarının birleşme noktasında , Konak Meydanı’na 1,5 km mesafededir. 32 bin metrekarelik inşaat alanına kurulan, 13.2 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan İzmir Park hesaplı ve mutlu alışverişin yanı sıra ziyaretçileri için renkli yaşam alanları sunuyor. 50’den fazla mağazanın yer aldığı alışveriş merkezi 500 araçlık otopark kapasitesi ile kolay alışverişin kapılarını açıyor.

İzmir Park Alışveriş Merkezi, çevre dostu yeşil binalarla ilgili standartları belirleyen LEED sertifikası adayıdır. İnşaatı tamamen bu sertifikanın gereklilikleri doğrultusunda, enerji tasarrufuna duyarlı sistemlerle gerçekleştirilmiştir. Özel cam çatı tasarımıyla gün ışığının maksimum oranda içeri girmesini sağlayarak ziyaretçilere ferah ortamlar sunan İzmir Park, misafirlerinin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak bir yaşam alanı olmayı hedeflemektedir.

İzmir Park müşterilerine, 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.YATIRIMCI - SAVRANOĞLU GROUP

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle, Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Savranoğlu Group'un başarı öyküsünün temelleri, 1900’lü yılların ilk çeyreğinde, Sadık Savranoğlu tarafından atılmıştır.
İzmir’li Savranoğlu ailesi 100 yıldan beri deri, inşaat, ziraat, zeytinyağı, turizm alanında ticari faaliyetlerde bulunuyor. Ayakkabı, çanta, aksesuar, konfeksiyon, otomobil ve uçak sanayine deri veren firma, son dönemde inşaat ve turizm sektöründeki yatırımlarını arttırdı. İş dünyasına hitap eden İzmir’deki Best Western Hotel’in sahibi olan Savranoğlu Turizm halen Çiğli’de Atatürk Organize Sanayi Bölgesi yanında yeni bir Best Western Business oteli inşaatına da devam ediyor. Grubun son yatırım alanı ise perakende sektörüne İzmir Park Avm ile giriş yapmıştır.
Yıllar içerisinde Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Savranoğlu Group, faaliyetlerini birçok alanda sürdürüyor.

  • 1923 yılında Savranoğlu Deri,
  • 1932 yılında Tabakhane,
  • 1940 yılında Kösele Fabrikası,
  • 1949 yılında Ham Deri,
  • 1952 yılında Savrano Tarım,
  • 1971 yılında Derma Deri,
  • 1973 yılında Savranoğlu İnşaat ve Savranoğlu Turistik İşletmeler A.Ş.

( Savranoğlu Turistik İşletmeler A.Ş. 1989 yılında Pulman Etap Konak Otel'i olarak açıldı. 1996'da Mercure Konak Oteli ve son olarak 2001'de Best Western Konak İzmir olarak  hizmet etmeye devam etti. )

  • 1989 yılında Se Sa Deri,
  • 2011 yılında Se Sa Turizm ve Frija Deri kurulmuştur.
  • 2015 yılında İzmir Park Alışveriş Merkezi açılmıştır.


KİRALAMA VE YÖNETİM - INSIDE AVM DANIŞMANLIK

INSIDE AVM DANIŞMANLIK, 1993 yılında Akmerkez ile sektöre ilk adımlarına atmış, sektörde köklü firmaların projelerinde görev yaparak büyük tecrübeler kazanmış ve 1 milyon m² yi aşkın kiralama deneyimine sahip olan Sitare Algan ve Muzaffer Gülöz tarafından, Eylül 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. INSIDE DANIŞMANLIK, gayrimenkul yatırımcılarına Mimari Proje Geliştirme, Konsept Oluşturma, Fizibilite/Rekabet Analizi, Mağaza Karması, Kiracı Planlama, Ticari Alanların Lansman & Planlanması ve Yönetim süreçlerinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Güçlü, genç ve tecrübeli ekibi ile geçmiş tecrübelerini yeni müşterilerine özel hizmet anlayışı ile aktararak projelere maksimum fayda sağlamayı amaçlayan INSIDE DANIŞMANLIK, 187.000 m² lik ticari alanda kiralama-yönetim-planlama ve proje geliştirme hizmeti, yine 10 projede 344.000 m² ticari alanda kiralama hizmeti ile geçmiş referanslarına değer katarak, bugün itibariyle 502.000 m² ticari alanda; kiralama, yönetim ve konsept geliştirme hizmetine devam etmektedir.